100 - easykart.pl

Idź do spisu treści

Menu główne:

Kategorie

EASYKART 100

EASYKART 100 | 50 | 60 | 125


Od 11 do 18 lat.

Ten kart stanowi idealne połączenie pomiędzy klasą 60cm3 i Narodową Junior lub Międzynarodową klasą KF3. Silnik o mocy 20 koni posiada rozrusznik elektryczny i jest bardzo wytrzymały: ponad 100-litrowy cykl użytkowania przed koniecznością jakiejkolwiek znaczących interwencji obsługi. Podwozie jest określone przez skrót R 30 i doskonale nadaje się do celów szkoleniowych. Wykonana jest z 30 mm i 32 mm rur i oferuje doskonałą przyczepność na zakrętach, co oznacza, że kierowcy muszą zawsze starać się osiągnąć idealny kompromis w zakresie równowagi. Istnieje kilka parametrów możliwych do regulacji: trakcja, pozycja siedziska i wysokość od podłoża. Kart posiada hydrauliczny układ hamulcowy z 200 mm tarczą, 30 mm oś i średnio twarde opony, co uczy kierowców jak jechać ze stosunkowo ograniczoną przyczepnością. W standardzie: osłona oraz aluminiowe felgi, piasty, mocowanie tarczy hamulca i mocowanie zębatki, ale dzięki tej samej linii mogą być zmienione opcjonalne akcesoria oraz inne funkcje dostosowywania pod względem estetycznym. Dla ramy CIK 03 dostępny jest zestaw zmywalnych naklejek PCV


PODWOZIE
Składa się z
rur stalowych o przekroju 30 i 32 mm  i osi 30x5x1000M, kompletne koła, aluminiową koronę tarczy hamulcowej. Geometria podwozia stanowi bardzo udaną konstrukcję linii "R" Birela. Bardzo uniwersalne, dostosowuje się natychmiast do dowolnego stanu toru i jest wrażliwe na korekty kierowcy. Oferuje dużą precyzję w zakrętach i dobrą przyczepność .

OPONY

Specjalnie zaprojektowane z określonego zakresu do serii Easykart. Właściwości techniczne mają na celu połączenie wydajności i trwałości w optymalny sposób. Oferują one wyjątkową wydajność i stabilność, w związku z tym przez dłuższy czas w wyścigach nie powodują spadku znaczącej wydajności.

ROZRUCH
Jak wszystkie karty serii Easykart, wyposażony jest również w rozrusznik elektryczny zasilany z systemu baterii umieszczonej pod przednim spojlerem. Umozliwia to uruchomienie karta na torze bez pomocy osób trzecich; pozwala także na łatwe ponowne uruchomienie silnika w przypadku wyłączenia się silnika na torze.

SILNIK
Silnik jest dwusuwowy o pojemności 100 cm3 chłodzony powietrzem i posiada około 21 KM mocy. Ma sprzęgło odśrodkowe suche, rozruch elektryczny z ładowaniem systemu baterii. Jest bardzo wytrzymały i wymaga niewielkiej konserwacji. Gaźnik jest wyposażony w wymienną dyszę w celu zoptymalizowania wydajności do warunków pogodowych i toru. Zaislany jest mieszanką paliwową i oleju (Easykart), 5%.


OPCJONALNE AKCESORIA (Dokument pdf, 620 Kb)


            
                      

EASYKART

100

Rama

BIREL R 30 C-Y

Kolor

Biały

Rury

30/32 mm

Tylna oś

30x5x1000 M

Układ hamulcowy

hydrauliczny 1

Przełożenie

zmienne (w standardzie 80)

Kierownica

300 skóra

Siedzenie

Tg L

Opony przednie

ETS 4,5/10,0-5

Opony tylne

ETS 7,1/11,0-5

SILNIK

100

Cykl

2 suwowy

Moc

21 KM

Chłodzenie

Powietrzem

System zasilania

Ssanie in 3a luce

Gaźnik

HL384A zmienna dysza

Ładowanie baterii

tak

Rozruch silnika

12 V. 0.30 Kw

Paliwo

Mieszanka

Sprzęgło

Odśrodkowe suche

CENA

3.321,00 EUR *

* Cena łącznie z obowiązującym podatkiem w Polsce u autryzowanych dystrybutorów. 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego