60 - easykart.pl

Idź do spisu treści

Menu główne:

Kategorie

EASYKART 60

EASYKART 60 | 50 | 100 | 125


Od 7 do 14 lat.

To jest prawdziwy kart do startu w rywalizacji. 10 konny silnik firmy BMB, produkowany wyłącznie dla tej kategorii, który oferuje wysoką wydajność ogólną. Posiada elektryczny starter, oraz sprzęgło odśrodkowe i jest wyjątkowo niezawodny. Podwozie jest firmy Birel model L28, wykonane z rur 28 mm; jeden z najbardziej udanych projektów w świecie pod względem klasy szkolenia. Kart ten bardzo dobrze reaguje na działania kierowcy, ale także gwarantuje dobrą podstawową równowagę. Jest wyposażony w 25 mm oś, hydrauliczny układ hamulcowy i ramę najnowszej generacji. Regulamin ogranicza się do torów i wysokości od podłoża, a wyraźnie zabrania używania jakichkolwiek
nieoryginalnych części. W konsekwencji, kierowcy mają szansę wykorzystać nawet najmniejsze korzyści w rywalizacji, co zwiększa ich czujność w wyższych klasach.
Opony oferują średnio-zaawansowaną przyczepność, dzięki czemu zapewniają
przez dłuższy czas swoich właściwości.  


PODWOZIE
Składa się z
rur stalowych o przekroju 28 mm o tradycyjnej konstrukcji, umożliwiające łatwe dostosowanie się do każdego toru. Jest bardzo wrażliwy na działania kierowcy, co sprawia, że zapewnia wysoki poziom szkolenia względem konkurencji. Standardowe wyposażenie można dostosować za pomocą opcjonalnej linii. Sprzedawane jest z kompletnym wyposażeniem serii Freeline Fik 05-09, łącznie z tylną owiewką.
OPONY
Specjalnie zaprojektowane z określonego zakresu do serii Easykart. Właściwości techniczne mają na celu połączenie wydajności i trwałości w optymalny sposób. Oferują wyjątkową wydajność i stabilność, w związku z tym przez dłuższy czas w wyścigach nie powodują spadku znaczącej wydajności.

HAMULCE
Przyjęto przetestowany i niezawodny system hamulcowy. System jest hydrauliczny (model Hydraulic 1) stalowy, zdolny do łączenia skuteczności hamowania i łatwego utrzymania.

SILNIK
Silnik jest dwusuwowy o pojemności 60 cm3 chłodzony powietrzem i posiada około 10 KM mocy. Ma sprzęgło odśrodkowe suche, rozruch elektryczny z ładowaniem systemu baterii. Jest bardzo wytrzymały i wymaga niewielkiej konserwacji. Gaźnik jest wyposażony w wymienną dyszę w celu zoptymalizowania wydajności do warunków pogodowych i toru. Zaislany jest mieszanką paliwową i oleju (Easykart), 5%.


OPCJONALNE AKCESORIA (Dokument pdf, 620 Kb)


            
                      

EASYKART

60

Rama

BIREL L 28-X

Kolor

Biały

Rury

28 mm

Tylna oś

25x960

Układ hamulcowy

hydrauliczny 1

Przełożenie

zmienne (w standardzie 80)

Kierownica

300 skóra

Siedzenie

Tg S

Opony przednie

ETS 4,0/10,0-5

Opony tylne

ETS 5,0/11,0-5

SILNIK

60

Cykl

2 suwowy

Moc

10 KM

Chłodzenie

Powietrzem

System zasilania

Ssanie in 3a luce

Gaźnik

HL385A zmienna dysza

Ładowanie baterii

tak

Rozruch silnika

12 V. 0.15 Kw

Paliwo

Mieszanka

Sprzęgło

Odśrodkowe suche

CENA

2.952,00 EUR *

* Cena łącznie z obowiązującym podatkiem w Polsce u autryzowanych dystrybutorów. 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego